Wieczór Panieński

Striptiz męski wykonywany przeze mnie to taniec erotyczny i nie niezapomniane show. Podczas swojego występu staram się nawiązać jak najlepszy kontakt z publicznością. W swojej ofercie posiadam różne układy choreograficzne i dużą gamę strojów ( policjant, żołnierz, strażak, lekarz, chirurg, Zorro, James Bond, recydywista, robotnik, kowboj, kelner, Św.Mikołaj itp ) - według życzenia klientek.

Miasto Łódź jest moją największą sceną, ale występuje w wielu miejscach w Polsce – między innymi: Łódź, Warszawa, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Opole, Kraków, Katowice i Kielce itp.

 

 

Pomogę Ci przygotować taki wieczór

Dzień na jaki przypada zorganizowanie wieczoru panieńskiego to zazwyczaj tydzień lub dwa tygodnie przed ślubem.  Impreza jest przygotowana przede wszystkim z myślą o pannie młodej, dlatego najważniejsze jest by dobrze się zabawić w gronie najbliższych.

 

Kto odpowiada za organizację imprezy ?

Organizacja wieczoru panieńskiego jest po stronie najbliższych koleżanek panny młodej. Świadkowa, która powinna sprawować pieczę nad przebiegiem akcji. Scenariusz imprezy ograniczony jest jedynie Waszą wyobraźnią, zależy od upodobań i grubości portfela.

 

W jaki sposób ?

Do zorganizowania wieczoru panieńskiego trzeba się zabrać około 4 tygodni wcześniej. Należy ustalić takie szczegóły, jak ilość osób, forma, miejsce imprezy czy obecność mojej osoby.  Do wyboru jest kilka wariantów:

Domówka - Wybierając tą opcję należy dobrze przemyśleć scenariusz, aby nie zamienił się jedynie w siedzenie przed telewizorem. Organizując wieczór w domu możemy śpiewać, tańczyć i jeść co chcemy i kiedy chcemy.  Trzeba pamiętać także o rozmaitych grach, zabawach i opowieściach, zapijanych ulubionym alkoholem. Smaczku dodadzą gadżety kojarzone z ostatnią imprezą wolności. Na takiej domówce nie może zabraknąć mojej osoby. Dodam nutkę pikanterii i pobudzę zmysły u każdej z Pań.

Wieczór z dala od pana młodego  - Ta opcja jest najwygodniejsza jeśli planujemy imprezę w innym mieście i chcemy by trwała dłużej niż jeden dzień. Bez różnicy czy odwiedzicie Łódź, Warszawę, Kraków, czy małą miejscowość turystyczną w górach. Tutaj nie możemy zapomnieć o sprzęcie grającym aby zagwarantować oprawę muzyczną.

Wieczór w klubie - Jest to to dobry wariant dla osób, które chcą się pozbyć problemu ze sprzątaniem domu, myciem naczyń i przygotowaniem jedzenia. O te i inne kwestie winien się zatroszczyć wybrany przez Was lokal. Szukając ciekawego miejsca należy zwrócić uwagę czy klub posiada wyodrębnioną salkę VIP, w której mogłybyście urządzić catering, zagrać ulubioną muzykę ze znajdującego się tam sprzętu czy zaprosić tancerza erotycznego.

Wariant mieszany - To najlepsza ze wszystkich opcji na organizację wieczoru panieńskiego, gdyż łączy cechy wszystkich wcześniej omawianych propozycji. Najpierw bawimy się w domu lub hotelu, może odwiedzić nas erotyczny tancerz na wieczór panieński, po to by następnie udać się do ulubionego lokalu.
Niezależnie od tego na który wariant się zdecydujemy, warto zorganizować imprezę w konkretnym temacie, aby wszystkie uczestniczki wyróżniały się dzięki podobnym strojom.

Striptiz jako PREZENT Szukasz ciekawego prezentu? Zamów striptiz męski i zaskocz wszystkich na przyjęciu.

Striptiz może się okazać wspaniałą zabawą i oryginalną pamiątką.

 

Z kim ?

Tego wieczoru niezbędny jest także tancerz na wieczór panieński, czyli Ja " Mati ". Czy to Poznań, Łódź, Wrocław czy Bydgoszcz, w profesjonalny sposób wykonam rozbierany taniec dla przyszłej panny młodej i na pewno stanie się główną atrakcją wieczoru. Należy pamiętać, że najlepsi mają często zarezerwowane terminy nawet na kilka miesięcy w przód, dlatego jeśli chcecie, aby planowana przez Was impreza uatrakcyjniona była ich usługami, musicie przemyśleć tę kwestię dużo wcześniej.

 

Sesja zdjęciowa dla panny młodej i jej koleżanek w duecie ze striptizerem. Zaskakująca niespodzianka.

Również mogę wziąć udział w sesji zdjęciowej na wieczorze panieńskim. Sesja zdjęciowa może się okazać wspaniałym prezentem dla przyszłej panny młodej. W formie niespodzianki dla młodej drukuję voucher podarunkowy z zaproszeniem na sesję zdjęciową. Godzinne zdjęcia w studio fotograficznym. Świetna pamiątka i przy tym niesamowita zabawa. Możliwość wyboru przez Was stroju w którym się zaprezentuję na sesji zdjęciowej. Wam pozostawiam do wyboru indywidualną sesję zdjęciową z moim udziałem i panny młodej lub wspólne zdjęcia z Wami wszystkimi. Oczywiście zapewniam miłą i sympatyczną atmosferę.

 

Szukacie fotografa ? 

Studio fotograficzne www.multiarte.pl dział oferta/dział galeria. Możecie wynająć fotografa na Waszą imprezę lub przeprowadzić całej imprezę w studio fotograficznym. Istnieje możliwość dojazdu w wybrane miejsce/miasto. Fotograf może gościć na Waszej imprezie w połączeniu z moim występem jak i być obecny beze mnie. Nie chcecie fotografa będę sam.

 

Czego wymagam ?

Gdy się zdecydujecie na mnie, proszę pamiętać o miejscu na przebranie tzw. garderoba, sprzęcie grającym na którym podłączę własne utwory ( PenDrive, płyta CD-Audio ) i krześle bez podłokietnika.

 

Jak pracuję ?

Wykonuje zmysłowe trzy wyjścia, które są dopracowane do perfekcji i sprawią, że ten wieczór pozostanie przez długie lata w pamięci panny młodej, ale też jej koleżanek. Pokaz ten polega na wykonaniu układu choreograficznego połączonego ze specjalnie dobraną muzyką oraz strojem. Proszę pamiętać, że cały pokaz jest wykonany bardzo kulturalnie zmysłowo i panna młoda jest traktowana jak księżniczka.

Informacja!

Zdjęcia oraz filmy wykonane podczas mojego występu są jedynie do użytku prywatnego – nie można ich nigdzie publikować bez pisemnej mojej zgody.
Ze względu na duże zainteresowanie pokazami proszę o jak najwcześniejszy kontakt w celu zarezerwowania dogodnego terminu.

 

Na rozgrzewkę wejście smoka. Co wy na to?

Dobra zabawa i dobry szampan idą w parze. Trzeba przyznać, że bąbelki świetnie poprawiają nastrój. Szampan ( po stronie organizatora ) warto zaserwować gościom kilka minut przed rozpoczęciem mojego show. Wręczam Paniom lampkę szampana w przygotowanym do tego stroju kelnera. Istnieje taka możliwość skorzystania z tego typu zamówienia jako dodatek wisienki na torcie. Trzeba mnie poinformować w email'u przy składaniu rezerwacji na wieczór panieński.

 

 

Niespodzianki dla panny młodej...

Przy każdym stroju posiadam ciekawe gadżety, które są symbolem wieczoru panieńskiego. W zależności od ubioru w jakim się pojawię zaskoczę przyszłą pannę młodą i gości pozostawiając pamiątkowy rekwizyt.

 

 

A może chcecie mnie w roli kelnera ?

Ubrany jestem w szykowny i seksowny strój kelnera. Zaserwuje na rozpoczęcie imprezy napój/alkohol. Jest to jedno wyjście dające znać o rozpoczęciu imprezy. Kelnerowanie odbywa się przed moim występem tanecznym. Taką informację  trzeba uwzględnić w email'u przy składaniu rezerwacji na wieczór panieński.

 

Jaki to koszt?

1. striptiz męski w centrum Łodzi 450 zł. ( 3 wyjścia, 60 min. wraz z przebraniem ), dla 1 wyjścia 300 zł. ( 10-15 min.) Cena jednego wyjścia dotyczy Łodzi, inne miasta i po za Łodzią to trzy wyjścia 500 zł. + zwrot kosztów dojazdu.

2. wynajęcie striptizera do sesji zdjęciowej  250 zł. + 250 zł.wynagrodzenie dla fotografa. Czas sesji zdjęciowej 1 godzina. Miejsce zdjęć studio fotograficzne w Łodzi www.multiarte.pl  Zdjęcia z udziałem modela i panny młodej, zdjęcie grupowe z pozostałymi uczestnikami. Dostępne stroje: policjant, kowboj, Św.Mikołaj, kelner, zorro, robotnik, strażak, lekarz, chirurg, żołnierz, James Bond, recydywista. Wynajęcie mnie jako modela do innego studia fotograficznego niż studio fotograficzne www.multiarte.pl koszt 500 zł. godzinna sesja zdjęciowa z moim udziałem. Inne miasto dochodzi zwrot kosztów podróży.

3.  "wejście smoka". Wynajęcie striptizera w stroju kelnera na wieczór panieński.  Striptizer ubrany jest w seksowny strój kelnera. Kelner jest to dodatkowa prezentacja nie wliczany jako strój pokazowy. Kelner zaserwuje nam na rozpoczęcie imprezy napój/alkohol ( o napoje/alkohol dba organizator imprezy ) Koszt 50 zł. ( jedno wyjście, symboliczne rozpoczęcie imprezy, 15 min. ). Dłuższa obecność kelnera/striptizera na imprezie 80 zł. za godzinę.( minimalny czas 3 godz.)

4. wynajęcie fotografa, który dojedzie na miejsce imprezy, Łódź 400 zł. ( do 2 godz.fotografowania ) inne miasto 500 zł. plus koszty dojazdu. ( do 2 godz.fotografowania ). Reportaż fotograficzny podczas striptizu + parę zdjęć z imprezy to 150 zł. Fotograf przyjeżdża wraz ze striptizerem. ( do 1 godziny fotografowania ).

5. okazjonalny striptiz męski na urodziny, imieniny, rocznicę, babskie wieczory, bankiety, na prezent-niespodziankę, imprezy okolicznościowe, w klubie. Pokaz w centrum Łodzi 450 zł. ( 3 wyjścia, 60 min.wraz z przebraniem ), dla 1 wyjścia 300 zł. ( 10-15 min.) Cena jednego wyjścia dotyczy Łodzi, inne miasta i po za Łodzią to trzy wyjścia koszt 500 zł. + zwrot kosztów dojazdu.

6.  Sesja zdjęciowa dla panny młodej i jej koleżanek w www.multiarte.pl ( cennik na www.multiarte.pl ) i  jednocześnie wynajęcie striptizera to cena promocyjna 300 zł. zamiast 450 zł. ( trzy wyjścia ). Striptiz męski odbywa się na miejscu w studio fotograficznym i tam równocześnie przeprowadzana jest cała sesja zdjęciowa z udziałem panny młodej i jej gości.

 

                                                                    UWAGA!!! Niespodzianka!!!

 

prezencik dla panny młodej w postaci ciekawych gadżetów - w zależności od wybranego stroju.

 

Jak powinna wyglądać rezerwacja?

  1. W email'u podajemy termin i godzinę imprezy

  2. Ilość osób i dokładne miejsce ( miasto, miejsce; klub, domówka, plener, domek, Spa, hotel itp )

  3. Wybrać i podać w emailu trzy stroje w których mam wystąpić

  4. Krótki opis, czy zamawiacie sam striptiz z udziałem jednego lub trzech stroi, czy w imprezie ma uczestniczyć fotograf, czy chcecie sesję zdjęciową z moją osobą a może"wejście smoka" - mnie jako kelnera itp.?

 

 

 

                                                                                                     Serdecznie zapraszam